Slibovaná návštěva u kamaráda Mudra

19. února 2018 v 10:57 | Madie |  Ze života
Tento článek píšu jen proto, že si ho přála drahá Popelka.

Takže... má dnešní návštěva u psychiatra byla nejspíš zbytečná. Mám lehkou depresi, kterou jsem si začala léčit sama od sebe, což mi bylo uznáno jako úspěch. Nebyla mi doporučena žádná medikace, bylo mi řečeno všechno, co už vím.
Ale jak jsem doufala, dala mi kontakt na dva psychoterapeuty, které hradí moje pojišťovna.
A taky půjdu k psychologovi na několikahodinnové osobnostní testy, na to se hrozně těším, a pak určitě přidám detailní článek o tom, jak to probíhá. Jsem neskutečně zvědavá.
Každopádně moje problémy a trápení vyřeším až u psychoterapeuta. Čekala jsem od toho víc a předpokládám, že ty také, Popelko. Za to se ti omlouvám, každopádně, články na téma "Psychomudrové a já" budu přidávat dál.
Ta psychiatrička byla moc fajn. A bylo vtipné, když uprostřed sezení vyskočila s omluvou, že musí hrozně čůrat, že se jí chtělo, už když jsem přišla.
A ráda bych na tebe měla nějaký kontakt, Popelko, zajímáš mě a myslím si, že bychom si mohly navzájem dost pomáhat. Tak kdybys měla zájem, nějak se domluvíme. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Popelka Popelka | Web | 23. února 2018 v 15:29 | Reagovat

<3 <3 <3 - to je první emoce, když jsem si přečetla věnování u článku.

Psychiatři většinou nepomůžou, pokud ti nemůžou přímo napsat prášky... Já jsem chodila k psychologovi a ten byl podle mě naopak fakt nápomocný. :)

Já se snažím tent blog udržet anonymní (vždyck se to zatím nějak provalilo a pak mi to vadilo...) takže kdyby ti nevadilo psát si v komentářích... Nebo si kdyžtak kvůli tobě můžu založit speciální email :D <3

2 Popelka Popelka | Web | 23. února 2018 v 15:33 | Reagovat

Uvědomila jsem si ještě, že to možná vyznělo špatně. Já s tebou samozřejmě hrozně ráda budu mít nějakou formu kontaktu! Jen zatím nechci spojovat tento blog s jasně a snadno dohledatelnou identitou :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama